uogos2
Apie projektą

Verkių sodas

„Verkių sodas“ – tai būsimi Jūsų namai tarp Verkių regioninio parko ramybės ir puikai išvystytos Ogmios miesto infrastruktūros, kur šalia namų rasite šiltas bandeles, kavines susitikimams bei vietas vaikų būreliams ar Jūsų laisvalaikiui. Įsikūrę šiame projekte galėsite jausti miesto pulsą ir kartu mėgautis atotrūkiu gamtoje.

Visi namai jau pastatyti. Įsikelkite dar šiandien!

Butai 2 kambarių , 42-46 kv.m.

Rinktis butus
Miesto ritmas

Miesto ritmas

Čia pat – Ogmios miesto parduotuvių, paslaugų ir pramogų gausa, lankomi barai, kavinės ir restoranai. O miesto centras pasiekiamas vos per kelias minutes automobiliu, keliolika – viešuoju transportu ar dviračiu taku Neries pakrante.
Gamtos oazė

Gamtos oazė

Vos keli šimtai metrų nuo namų – viena gražiausių sostinės vietų, Verkių regioninis parkas. Lengvas pasivaikščiojimas pėsčiomis – ir Jūs jau Neries paupyje, Valakampių ar Žirmūnų paplūdimyje.
Vaismedžių sodas

Vaismedžių sodas

Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas, kuris leis pasimėgauti ramiu atokvėpiu miesto aplinkoje. Ši uždara poilsio oazė, atitverta medžiais bei kita augmenija, džiugins grilio bei laisvalaikio zonomis, sporto įrengimais, vaikų žaidimų aikštelėmis.
Vieta mieste

Tarp Ogmios miesto infrastruktūros ir Verkių parko ramybės

Susisiekimas. Kareivių gatvė – viena pagrindinių miesto arterijų, o projekto aplinka pasižymi tiek išvystytais dviračių takais, tiek patogiu viešuoju transportu.

Parduotuvės. Projektas įsikūręs visai šalia „Ogmios miesto“ išparduotuvių centro bei parduotuvės „Rimi“, taip pat netoliese – prekybos centrai „Ozas“ ir „Akropolis“.

Iki Žaliųjų ežerų – vos kelios minutės automobiliu.

justas

Michail Rešetov

Mob.: +370 688 45021
Tel.: +370 5 248 73 71
justas

Jovita Laužikienė

Mob.: +370 617 63039
Tel.: +370 5 248 7266

Pasikalbėkime apie Jūsų svajonių namus

Esame pasiekiami Jums patogiu metu ir Jums patogia forma (Viber/Skype/WhatsApp, el.paštu bei telefonu)

Kiti projektai

Recent Posts

  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA

Atviros durys asmeniškai Jums

Registracija į Atvirų durų dienas

Atviros durys asmeniškai Jums

Registracija į Atvirų durų dienas

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.